Театр

Про наш театр

Чудовим початком культурного життя дитини стане відчуття казки наповненою добром, гумором і любов'ю.

Театр для юного глядача, в складі якого високопрофесійні актори театру і кіно, допоможе вашим дітям не тільки стати учасниками казкових пригод, магії та чаклунства, а й неодмінно стане частиною розвитку і виховання духовних цінностей людини, таких як добро, ввічливість, любов і щастя.

«Золотий ключик» є одним з найсильніших представників культури нашої країни. Працює потужна група сценаристів і режисерів, що створюють вистави спеціально для формування особистості дитини.

Театр був, є і буде найкращою емоційної школою життя. Він джерело інформації про світ і потужний стимул розумового процесу.

Цей світ, населений ляльками і живими персонажами. Діти вірять в те, що відбувається на сцені, вони сприймають ляльок живими істотами, з якими можна посперечатися, допомогти позитивному персонажу і прогнати лиходія. Театр вчить дітей співпереживанню, активній участі, і це найцінніше. Дорослі теж входять в світ дитинства і через героїв намагаються реалізувати свої емоції, переживання. Вони по-іншому сприймають своїх дітей, заново відкриваючи їх.

Театр для дітей - джерело пізнання, спосіб взаємодії. Замкнені діти спочатку спілкуються з героями, а потім починають спілкуватися з іншими дітьми. У залі утворюється товариство однодумців. Театр - добрий, мудрий помічник, який допомагає знайти відповіді на питання, залагодити проблеми, вирішити внутрішні конфлікти. Діти через призму театру пізнають навколишній світ. Також проглядається момент самовиховання, коли дитина каже собі: «Так я робити не буду»! Юний глядач залишається один на один з тим, що відбувається на сцені. На нього ніхто не тисне, він сам робить вибір, і завжди правильний. Театр - ідеальна модель світу, де добро завжди перемагає зло. Він народжує в дитині переконання, що зі злом потрібно і можна боротися. Через гру виховання більш продуктивне, яскравіше конфлікт, немає розмитих граней.

На ранніх етапах важливо донести до дитини як виглядає добро, і де ховається зло, під якими масками воно може ховатися. Діти вчаться розрізняти тони і півтони в стосунках, розпізнати красивого героя, в якого сховався лиходій. Вони всі дуже гостро відчувають, чують, бачать. Цим визначається головне завдання театру - викликати відгук у дитячій душі, навчити співпереживанню. Театр - велика емоційна школа.

Репертуар театру розрахований на дітей різних вікових груп, молодших від 2-х до 6 років, середнього віку 6-12 років і старшого 12-17.

 

 

Як нас знайти

Прийти

Подзвонити

Написати

В інтернеті

www.golden-key.com.ua
www.facebook.com
 
Узнайте как убрать вы здесь в Joomla